Pravidla

  1. Když mluvíte s kočkou dobře si rozmyslete co druhá řekne.
  2. Jenom nadávky z kočičích válečníků.
  3. Logika příběhu.

Příběh RPG

Bílý měsíc - Vrbový klan - pribeh-ohnivouse

Už zase plaveme z našeho ostrůvku obrostlého vrbami na území Vodních lovit. Rivalita mezi našimi klany je neskutečná. Jsme na druhé straně řeky. Něco, ale není v pořádku. Jako kdyby nás někdo sledoval...

Zelený měsíc - Vodní klan - pribeh-ohnivouse

"Belosi mesici!" řekl jsem. "Utíkejte kočky!" řekl Bílý měsíc. Kočky z Vrbových utekly. Chci všechno vyřídit s Belosim mesicem. "Odejdy z naseho usemi. Kocky z klanu prineste zajice!" Moje kocky prinesly zajice. Tady mas pet zajicu! Ted odejdy." Belosi mesic parkrat prepraval reku i se pety zajici.

Temné srdce - Vodní klan - Gepardí hvězda


Dívám se jak liška utíká pryč z našeho území. Opřu se o kmen stromu a zhluboka oddechuju. Z ran na boku, rameni a stehně se mi řine krev. Taky z tlamy. ,,Zatracená liška." Vydám se do tábora. Rány mám v jednom ohni. Už vidím tábor. Přijdu do něj a zamířím do doupěte svého otce Zeleného měsíce. Místo toho, aby mi klanem prošlapal cestu jako mnoho ostatních velitelů či zástupců, po mně chtěl ještě lepší výsledky než po všech ostatních. Vejdu do jeho doupěte. 

Zelený měsíc - Vodní klan - pribeh-ohnivouse

Vidim Temne srdce. "Verila by si ze zas otravoval Belosi mesi-sic?" Temne srdce se na me pohrdave podiva. "Taky ahoj." rekla. Nevim o co i de. Proslapavam i cestu klanem a oa mnou enom poerda. "Co i e?" eptal sem se.

Hnědý pruh - Vrbový klan - Annagames

Hnědý pruh přiběhl a opřel se o Bílého měsíce. Zeptal se: ''Co se to tu děje?!'', podíval se výhružně na Zeleného měsíce a srst na hřbetě se mu postavila. 

Bílý měsíc - Vrbový klan - pribeh-ohnivouse

"Máme dohodu." Teď už pojď. Oba jsme šli do tábora.

Hnědý pruh - Vrbový klan - Annagames

Když jsme došli do tábora, po chvíli jsem řekl Bílému měsíci : ''Jdu na lov, za chvíli se vrátím!'' a vyběhl jsem z tábora. Po chvíli jsem se vrátil s veverkou v tlamě a položil jsem to k čerstvým úlovkům.